Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar Biofizikai Intézet English Deutsch
TANÉVKEZDÉS - KÖSZÖNTŐ

Szeretettel köszöntjük első éves Orvos-, Fogorvos-, Gyógyszerésztudományi és Biotechnológia szakos Hallgatóinkat! Ez úton is eredményes félévet kívánunk!

Az idei tanévben a magyar, az angol és a német programban egyenként több mint 200 első éves hallgató kezdheti meg tanulmányait az egyetemünkön. A Biofizikai Intézet az alapozó modulhoz kapcsolódó kötelezően választott tantárgyak mellett számos kiegészítő kurzust és tudományos diákköri munkalehetőséget kínál a hallgatóinknak. Az egyes tantárgyak részletes leírása és a kapcsolódó tananyag honlapunk Oktatás menüpontja alatt érhetőek el. A tudományos diákköri témákról az a TDK menüpont alatt található részletes tájékoztatás. Intézetünk az oktatási tevékenysége mellett aktívan folytat tudományos kutatómunkát is. Kutatócsoportjaink tevékenységeivel a Kutatócsoportok menüpont alatt ismerkedhet meg.